۰۹۱۹۲۹۴۸۳۹۶

جک صندلی

جک صندلی یکی از مهم‌ترین اجزاء مکانیکی صندلی می‌باشد، که در عملکرد درست صندلی بسیار مهم است. جک صندلی دارای انواع مختلفی می‌باشد. در واقع جک صندلی یک سیلندر گازی است که در یک پوسته قرار درد و تمام گاز جک به وسیله یک بخش پلاستیکی آن محدود شده است. جک صندلی در اندازه‌های مختلفی وجود دارد، که اندازه‌های استاندارد آن 8، 10، 12، 21، 27 سانتی متری می‌باشند و انتخاب درست آن در زمان تعویض یک فاکتور بسیار مهم در طول عمر صندلی می‌باشد.

عمدتآ خرابی جک صندلی در اثر مرور زمان و استفاده مکرر از آن بوجود می آید و موجب می شود واشر پلاستیکی موجود در جک صندلی فرسایش پیدا کرده و موجب تخلیه ناگهانی گاز شود. که این امر موجب پایین ماندن جک می‌شود، در این مواقع برای آسیب ندیدن اجزاء دیگر صندلی باید هرچه سریع‌تر جک صندلی را تعویض نمایید. تکنوتک با در دست داشتن انواع مدل‌های جک صندلی استاندارد بهترین انتخاب برای تعویض جک صندلی شما می‌باشد.

جک صندلی

در هنگام خرابی جک صندلی بهتر است تا زمان تعمیر آن دیگر از صندلی استفاده نکنید زیرا جک صندلی خراب هم می تواند به بهم زدن تعادل صندلی برای شما خطرناک باشد و هم با وارد کردن فشار به پایه و مکانیزم صندلی می تواند این قطعات را خراب نماید، پس بهتر است در صورت خرابی جک صندلی هرچه سریعتر با تعمیر کاران ما تماس حاصل فرمایید. جک صندلی در اندازه و ارتفاع های مختلفی در بازار موجود می باشد که هر کدام برای یک مدل صندلی تولید شده اند،  همیشه انتخاب نوعی از آن که متناسب با صندلی شما نباشد می تواند آسیب های دیگری به صندلی وارد کرده و ارگونومی آن را دچار مشکل کند، پس بهتر است همواره از تعمیرکار خود بخواهید جکی متناسب با صندلی اداری شما برای شما نصب نماید تا در عملکرد صندلی اختلال وارد نکند.

یکی از مهمترین دلایل خرابی جک صندلی استفاده مکرر از دسته پمپ آن و اصطلاحآ بازی کردن با دسته تنظیم ارتفاع صندلی می توان نام برد، دلیل دیگر که می تواند موجب خرابی شود آن است که در زمان نشستن نشیمن صندلی را به طرفین خم نماییم که این کار بسیار در کارمندان و به دلیل خستگی از نشستن رخ می دهد.

این را بدنید جک صندلی از مهمترین اجزاء مکانیکی صندلی می باشد و خرابی آن موجب صدمه دیدن دیگر اجزاء صندلی می شود پس با دقت از آن استفاده نمایید.

1مجموع 2 محصول
1مجموع 2 محصول