۰۹۱۹۲۹۴۸۳۹۶

درب آکوستیک

10 / 10
از 1 کاربر

درب آکوستیک تخصص تکنوتک می باشد و با دارا بودن کادر متخصص خود در کمترین زمان و با بهترین کیفیت این خدمات را به شما ارائه می کند. شعار ما تولید درب آکوستیک با بهترین کیفیت در کنار قیمت مناسب برای شما مشتریان گرامی می باشد.

گروه صنعتی تکنوتک ارائه کننده خدماتی مانند : ساخت درب لمسه ، تولید درب صداگیر و ضد صدا ، درب آکوستیک ، انجام پروژه های درب آکوستیک برای مکانهای مختلف می باشد. گروه صنعتی تکنوتک  با بهرهگیری از کادری مجرب و متخصص و با استفاده از بهترین چرم های مصنوعی در رنگ های مختلف و همچنین مواد اولیه مرغوب و استاندارد دیگر و ایجاد درب آکوستیک سازگار با دکوراسیون و فضای مورد نظر شما توانسته هرچه بیشتر درب آکوستیک را با دکوراسیون های مختلف هماهنگ و در کنار کیفیت و کارایی بالا یک هارمونی زیبا را نیز با دکوراسیون شما بسازد.

درب آکوستیک

در تولید و اجراء درب آکوستیک مواردی مانند: تناسب با فضای مورد نظر ، استفاده از چهار چوبهای ، استفاده از عایق های استاندارد با ضخامت متناسب و استفاده از روکش مناسب بسیار مهم و در کیفیت آن بسیار تاثیر گذار است. از درب آکوستیک در مکانهایی مانند: استودیو صدابرداری ، سینما ، آمفی تئاتر ، آموزشگاه موسیقی ، کتابخانه  ، سالن کنفرانس ، سالن تیراندازی ، اتاق جلسه ، ادارات و بسیاری مکانهای دیگر استفاده می شود.

در تولید درب آکوستیک استفاده از عایق مناسب بسیار حائز اهمیت است زیرا استفاده از عایق غیر استاندارد می تواند عملکرد آن را دچار اختلال کرده و کارایی درب آکوستیک را مانند یک درب معمولی نماید، گروه تکنوتک با استفاده از مواد عایق استاندارد و با کیفیت توانسته درب هایی با بهترین کیفیت و بهترین عملکرد را برای شما مشتریان گرامی آماده نماید.

مسئله دیگر که بسیار در کارایی درب آکوستیک مهم است استفاده ار چهارچوب مناسب می باشد زیرا مقدار از عایق صدا به دلیل استفاده از چهارچوب مناسب و مخصوص می باشد، از این رو گروه تکنوتک با بهره گیری از چهارچوب های استاندارد درب آکوستیک توانسته دربی با بهترین کارایی در نهایت زیبایی را به شما هدیه دهد. البته با تغییراتی در چهارجوب کنونی درب معمولی نیز می توان آن را به چهارچوب درب آکوستیک تبدیل کرد و در هزینه و زمان صرفه جویی کرد که این خدمات نیز از خدمات شایان تکنوتک می باشد.

درب آکوستیک با کیفیت ، زیبا و استاندارد را با گروه صنعتی تکنوتک تجربه کنید

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :